şehirler arası evden eve nakliyat

Ataşehir evden eve nakliye firması tarafından sunulan kaliteli ve sigortalı şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri için 7/24 iletişime geçebilir ayrıca verilecek olan hizmet hakkında merak edilenleri müşteri temsilcisine sorabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat hizmeti, bir evin başka bir şehre bir nakliye firması tarafından tüm sorumlulukların üstlenilerek taşınması işlemidir. Şehirler arası nakliye hizmeti şehir içi nakliye hizmetlerine göre daha fazla özen ve itina gerektirir. Bu hizmetin anahtar kelimeleri sigorta, titizlik ve güvendir. İnsanlar genellikle çok araştırıp tabiri caizse sık eleyip ince dokuyarak nakliye firması seçerler çünkü eşyalarını güvenebilecekleri ve titiz çalışan insanlara emanet etmek isterler. Her ne kadar hizmet sunacak olan nakliye firması güvenilir olsa da taşınma mesafesinin uzun olması ve bundan dolayı oluşabilecek hasarlar sebebiyle sigorta yapmadığı takdirde o firma tercih edilmez. Tüm bunlar düşünüldüğünde sektörde kaliteli bir şekilde hizmet sunan çok az firma bulunmaktadır. Bu firmaların başında Ataşehir Nakliyat (1990-…) yer alır.

Ataşehir Şehirler Arası Nakliyat

Kurulduğu yıl (1990) düşünüldüğünde köklü ve tecrübe kazanmış bir firma olduğunu söylemekte fayda vardır. Şehirler arası evden eve nakliye gibi icra edilmesi zor ve bir o kadar da yorucu olan hizmetleri tecrübeli firmalar tarafından almak oldukça önemlidir. Ataşehir evden eve nakliyat bu konuda müşterilerine gereken güveni rahatça verebilmektedir. Firma tüm taşınmalarda yaptığı kaza sigortası ile bu güveni ikiye katlamaktadır.

Ataşehir Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Ataşehir nakliye firması şehirler arası taşımacılık hizmetlerine sunduğu diğer tüm hizmetlere göre daha fazla özen göstermektedir. Yapılacak olan herhangi bir hatanın müşteriyi maddi ve manevi zarara uğratabileceğini çok iyi bilen firma ekibi gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Ataşehir nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmetlerini belirli bir nizama göre sunar. Aşamalar halinde yazılacak olursa;
1.) Ataşehir nakliyat ile 7/24 ulaşılabilir olan irtibat numaraları vasıtasıyla iletişim kurularak ekspertiz hizmeti için randevu talep edilir.
2.) Randevu tarihinde eksper eşyaların bulunduğu adrese gelerek eşya miktarını not eder ve taşınma tarih netleştirilir.
3.) Eksperin notları göz önüne alınarak ambalajlama malzemeleri temin edilir ve taşınma için gerekli kamyon hazırlanır.
4.) Taşınma tarihinde ataşehir evden eve nakliye ekibi tüm eşyaları özenle paketler. Dolaplar de monte hale getirilir, avize ve beyaz eşyaların bağlantıları sökülerek paketleme işlemi gerçekleştirilir.
5.) Eşyaların tamamı kamyona düzgünce istiflenir. Ev boşaldıktan sonra gerekli evraklar imzalanır ve kaza sigortası devreye girer.
6.) Kamyon yaklaşık olarak tahmin edilen sürede yeni eve varır. Eşyalar ekip tarafından yeni eve taşınır. Dolapların montajı, avize ve beyaz eşyaların bağlantıları yapıldıktan sonra taşınma işlemi sona erer.

Not: Hiçbir şekilde duvar montaj işlemleri gerçekleştirilmemektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Ataşehir şehirler arası nakliyat fiyatları genel olarak taşınacak olan evde bulunan eşyaların miktarına ve şehirler arası mesafeye göre değişmektedir. Bu iki unsurun yanında bazı detaylar da fiyatın değişmesinde rol oynamaktadır. Bunlara örnek olarak kat durumları, kamyon ile bina arasındaki taşıma mesafesi, ekstra hizmet talepleri gibi.Daha detaylı bilgi için ataşehir nakliyat firması ile iletişime geçilmesinde fayda vardır.