kayışdağı evden eve nakliyat

Kayışdağı, İstanbul şehrinin Ataşehir ilçesine bağlı yaklaşık 41 bin nüfusa sahip ve gelişmekte olan mahallelerinden biridir. Adını 438 m yüksekliğe sahip olan İstanbul’un 3. büyük noktasından alır. Mahallenin ticaret merkezi olarak bilinen 4 caddesi vardır. Bunlar;
Kayışdağı Cd,
Uslu Cd,
İstanbul Cd,
Akyazı Caddesidir.

Gün geçtikçe daha da gelişen Kayışdağı göç almaya hızla devam etmektedir. Göçler sebebiyle bu bölgenin nakliye işleri büyük bir oranda artış göstermiştir. Bu artışa paralel olarak evden eve nakliyat firmaları çoğalmaya başladı. Bu çoğalmanın talebi karşılamasının yanı sıra olumsuz sonuçları da vardır. Bu olumsuz sonuçlara örnek olarak firmalar daha çok müşteri memnuniyetinden ziyade daha fazla iş yakalamaya odaklanır duruma gelmiştir. Bu durum da maalesef şikâyetlerin artmasına yol açıyor. Bu olumsuzluğun engellenmesi için mümkün olduğunca sektördeki köklü ve popüler firmalar tercih edilmelidir. Ataşehir ilçesi baz alınacak olursa Ataşehir evden eve nakliyat tercih edilebilir. (1990 yılından günümüze kadar tecrübeli elemanlarla aralıksız olarak evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.)

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Nakliyat 1990 yılında Ataşehir İçerenköy mahallesinde kurulan evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri veren taşıma ve depolama firmasıdır. Yıllarca Ataşehir’in her semtinde evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya gayret göstermekte ve devamlılık için ne gerekiyorsa fazlasıyla yapmaktadır.

Kayışdağı nakliyat hizmetlerini garantili ve sigortalı bir şekilde sunarak müşterilerine güven sağlayan Ataşehir Nakliye, bu mahallenin en fazla rağbet gören firması olarak bilinmektedir. Kayışdağı nakliye firmaları arasında popüler olmasını sağlayan birincil etken tecrübeli ve dinamik eleman kadrosudur. Bu eleman kadrosu gerektiği zaman diğer nakliye firmalarına da takviye olabilmektedir.

Kayışdağı evden eve nakliyat hizmeti almak için güvenilir bir nakliye firması arıyorsanız Ataşehir nakliyat tam da aradığınız firmadır diyebiliriz. Kayışdağı evden eve nakliye hizmetinin nasıl sunulduğu konusunda bir bilginiz yoksa aşamalar halinde bunları açıklayalım;

Kayışdağı’nda oturuyor ve Kayışdağı nakliyat firmaları arasından Ataşehir evden eve nakliyatı tercih ettiyseniz ilk olarak ekspertiz hizmeti alırsınız. Eşyalarınız yerinde teyit edilir ve gerekli ekipmanlar hazır hale getirilir.

Taşınma tarihi geldiğinde Ataşehir nakliye ekibi evinize gelerek tüm mobilyalarınızı paketler. Büyük mobilyalarınız de monte edilerek paketleme işleminden geçirilir.

Beyaz eşyalarınız ve aydınlatma cihazlarınız sökülerek yapılarına ve dayanıklılıklarına göre ambalajlanır.

Tüm paketleme işlemi bittikten sonra taşıma işlemine geçilir. Tüm ekip beraberce eşyaları kamyona taşır. Kamyonda eşyalar düzgünce istiflendikten sonra yeni eve doğru yol alınır.

Yeni evinizde tüm eşyalarınız odalara yerleştirilip ambalajı söküldükten sonra taşınma işlemi bitmiş olur. Bu sırada de monte edilen dolapların kurulumu marangoz aracılığıyla gerçekleşir. Beyaz eşya ve avizelerin bağlantıları yapılır.

Kayışdağı Nakliyat Fiyatları

Kayışdağı nakliyat fiyatları hakkında bilgi elde edebilmek için (0216) 388 49 00 nolu telefon vasıtasıyla iletişime geçebilir aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. Fikir edinebilmeniz amacıyla Kayışdağı evden eve nakliyat fiyatları nelere bağlıdır? bunları sıralayalım;

  1. Eşya miktarı,
  2. Taşınma mesafesi,
  3. Kat durumu,
  4. Asansör durumu,
  5. Araç ile bina girişi arasındaki taşıma mesafesi,
  6. Ufak tefek ev eşyalarının müşteri tarafından hazırlanıp hazırlanamaması durumu.
    Taşınırken fiyat araştırması yapıyorsanız hangi sorulara cevap vereceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanız daha sağlıklı ve güvenli hizmet almanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir