içerenköy evden eve nakliyat

İçerenköy evden eve nakliyat Ataşehir Nakliye firmasının kurulduğu yıldan beri sunduğu hizmetlerin başında yer alır. İçerenköy’de kurulması hasebiyle firma bu bölgedeki tüm taşıma hizmetlerinde %20’ye varan indirim imkanı sunuyor. Sizler de Ataşehir’de ikamet ediyor ve taşınmak istiyorsanız firma ile iletişim kurarak indirimlerden faydalanma imkanı yakalayabilirsiniz.

İçerenköy 2008 yılına kadar Kadıköy İlçesine bağlı bir mahalle iken Ataşehir’in de ilçe olmasıyla İçerenköy Mahallesi bu ilçeye bağlanmıştır. Yaklaşık 75 bin nüfusuyla İlçenin en kalabalık semtlerinin başında yer alıyor. Fazla nüfusa sahip olması ve gitgide artan nüfus yoğunluğuyla bölgedeki taşımacılık faaliyetlerini de bir hayli arttırmıştır. Bu artış bu bölgedeki evden eve nakliyat firmalarının da kontrolsüzce artmasına sebep olmuştur.

İçerenköy Mahallesinde oturuyor ve taşınmak istiyorsanız çok fazla nakliye firması alternatifiniz bulunmaktadır. Önemli olan bu alternatifler içerisinden en kaliteli hizmet sunan firmayı tercih edebilmektir. Maalesef birçok nakliye firması vaat ettikleri şekilde hizmet sunmuyor ve bu da taşınan insanları maddi olarak sıkıntıya sokabiliyor. Bu sebeple sizlere önerebileceğimiz kaliteli hizmet sunuyor diyebileceğimiz iki nakliyat firması vardır. Bunlardan birincisi ve sadece burada bahsedeceğimiz nakliyat firması Ataşehir evden eve nakliyattır. Ataşehir Nakliyat 29 yıllık birikimiyle Ataşehir genelinde titiz ve oldukça kaliteli hizmetler sunmaktadır. (Sunulan evden eve nakliyat hizmetinin detayları için tıklayınız.) Zamanında sadece Ataşehir İlçesinde hizmet sunması bu firmanın bölgeye daha fazla hakim olmasını sağlamıştır. Bölgedeki tanınmışlığı firmaya olan güvenin de artmasında rol oynamıştır.

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ataşehir nakliyat İçerenköy evden eve nakliye hizmetlerinde oldukça titiz davranmakta ve müşterilerinin memnuniyeti için büyük çaba sarf etmektedir. Ataşehir ilçesinin en kalabalık mahallesi olması bu bölgede kazanılacak müşteri sayısının daha fazla olmasını sağlıyor ve firma ekibi bu bilinçle çalışarak müşteri kitlesini arttırmayı hedefliyor. Ayın belirli günlerinde yapılan indirimler İçerenköy nakliyat firmasının tercih edilebilirliğini bir hayli arttırmaktadır. Sizler de İçerenköy’de oturuyorsanız ve taşınmak durumunda iseniz hemen firma ile irtibata geçerek taşınma tarihinizi netleştirebilirsiniz.

İçerenköy Nakliyat Fiyatları Nasıl Değişiyor?

İçerenköy’ün eski bir yerleşke olması bu semtte bulunan dairelerin de geniş ve büyük olması manasına gelmektedir. Bu sebeple de buradaki evlere daha fazla eşya sığabilmektedir. Eşyaların miktarının net olarak kestirilememesi nakliye fiyatının belirlenmesini zorlaştırmaktadır. Ataşehir Nakliyat ekspertiz hizmetiyle bu zorluğu ortadan kaldırmaktadır. Firma tarafından gönderilen eksper eşyaların miktarını baz alarak fiyatlandırma yapar. Bu fiyatlandırma eşya miktarının yanında şunlara da bağlıdır;

1.) Eşyaların bulunduğu kat
2.) Asansör durumu
3.) Kamyonun binaya yanaşma mesafesi
4.) Taşınma mesafesi

İçerenköy nakliye firmaları içerisnde tecrübeli eleman kadrosuyla fark oluşturan Ataşehir Nakliye firması ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Fetih Mahallesinde oturuyorsanız Fetih Evden Eve Nakliyat bilgilendirme yazısını okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir