fetih mahallesi evden eve nakliyat

Fetih evden eve nakliyat, ya da Fetih mahallesi nakliyat hizmetleri Ataşehir Nakliye tarafından 1990’lı yıllardan beri sunulmaktadır. Firma bu mahalledeki insanların rahat ve titiz bir şekilde evlerini eski konumundan yeni konumuna taşımalarını sağlamaktadır. Bu işlem yapılırken eşyalar firma ekipleri tarafından iyice paketlenir ve hasar almaları mümkün olduğu kadar engellenir. Fetih Mahallesinde oturuyorsunuz ve evinizi herhangi bir sebepten dolayı taşıma kararı aldıysanız Ataşehir evden eve nakliyat ile bu işlemi en kısa sürede, sigortalı ve titiz bir şekilde halledebilirsiniz.

Fetih Mahallesi Hakkında

Fetih Mahallesi 1987 yılında Nihat Koç ve Mürsel Turgut tarafından kuruldu. Kurulduktan hemen 1 yıl sonra resmi muhtarlık seçimleri sonucunda Nihat Koç Fetih mahallesinin ilk muhtarı olarak seçildi. 16 yıl mahalle muhtarlığı yaptıktan sonra 2004 yılında yerine Cavit Koç mahalle muhtarı olarak seçilmiştir. Bugün halen mahalle muhtarı olarak görev yapmaktadır. Mahalle bugün yaklaşık 12 bin nüfusa sahiptir.

Fetih Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Fetih Mahallesi evden eve nakliyat hizmetini Ataşehir Nakliyat nasıl sunuyor bu konuda sizleri aydınlatmaya gayret göstereceğiz. Ataşehir halkının yakından tanıdığı taşıma ve depolama firması olan Ataşehir Nakliyat 1990 senesinde evden eve nakliyat sektörüne adım atmış ve bugüne kadar birçok kişi ve kuruma hizmet sunmuştur. Sektördeki devamlılığın sırrı olan ekip ve çalışma yönteminden birazcık bahsetmek gerekiyor. Fetih nakliye firmaları içerisinde Ataşehir firmasının tercih edilme yüzdesinin fazla olması ekip içerisindeki anlaşma, uyum ve hiyerarşi üçlüsünün sağlanması başta olmak üzere bilhassa ekibin evden eve nakliyat hizmetini sunma yöntemine bağlıdır. Ekibin sunduğu evden eve nakliye hizmetini maddeler halinde yazıya dökecek olursak;

fetih evden eve nakliyat

1.) Tüm eşyalar eksiksiz olarak ambalajlanır,
2.) Taşıma işlemi ekibin tüm elemanları ile eş zamanlı olarak gerçekleşir.
3.) Eşyalar kamyona ağırlık ölçülerine ve hassasiyetlerine göre yerleştirilir.
4.) Mobilyaların de monte edilmesi gerekiyorsa marangoz tarafından bu işlemler gerçekleştirilir.
5.) Elektrik işleri ekip içerisinde bu alanda uzmanlaşmış eleman tarafından gerçekleştirilir.
6.) Tüm eşyalar yeni eve taşınıp kurulumu yapıldıktan sonra müşteri “tamam işlem bitti” derse nakliye hizmeti sonlanır.

Verilen hizmeti başarıyla sonuçlandırmak için müşteri memnuniyeti kesinlikle sağlanmalıdır.

Fetih Eşya Depolama

Fetih mahallesi eşya depolama hizmetleri için ayrı bir firma bulmanıza gerek yok. Kesinlikle ataşehir nakliye firması bu konuda müşterilerine gereken güveni vererek depolama işlemlerini büyük bir özveriyle gerçekleştirmektedir. Depolama hizmeti evden eve nakliye hizmeti gibi sunulmakta olup ayrıntılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Titizlik problemi yaşayan müşterilerimiz ayrıca isterlerse fetih eşya depolama alanlarını görebilme imkanına sahiptirler.

Fetih Ofis Taşıma

Fetih Mahallesi ofis taşıma veya iş yeri taşıma hizmeti sunulan en temel 4 hizmetten biridir. Evden eve nakliyattan farklı olarak daha mukavemetli ambalajlama malzemeleri ve daha fazla karton koli kullanılır. Ofis eşyaları sahipleri için ne kadar değerli ise Ataşehir nakliyat ekibi için de bir o kadar değerlidir. Ekip bu konuda gereken önlemleri alarak eşyaların hiçbir şekilde hasar almamasını sağlıyor. Ofis taşıması ile ilgili hizmet detayları için lütfen firma ile görüşün.

Fetih Şehirler Arası Nakliyat

Fetih mahallesi şehirler arası nakliyat için Ataşehir evden eve nakliyat firması tarafından müşterilerine iki farklı hizmet yöntemi anlatılmaktadır. Bunlardan birincisi büyük bir kamyon tek ev eşyası ile belirlenen tahmini sürede yeni konuma ulaştırılmasıdır. İkincisi ve fiyat açısından daha uygun olanı ise iki veya üç ev eşyası daha büyük kamyon ile farklı konumlara belirlenen tahmini sürede ulaştırılmasıdır. Her iki hizmet türünde de sigorta yapılmakta ve eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Daha fazla bilgiye ulaşmak için şehirler arası nakliyat tıklayınız.

Fetih Nakliye Fiyatları

Fetih mahallesi nakliye fiyatları birçok sebebe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Burada en temel sebeplerden bahsedeceğiz. Elbette evden eve nakliyat hizmeti için fiyatlandırmadan bahsedecek olursak eşya miktarı, kat durumları, asansör durumları ve taşınma mesafesi fiyatı doğrudan etkilemektedir. Depolama hizmetinde ise nakliye ücreti eşya durumuna göre belirlenirken kiralama ücretleri standart olup firma tarafından belirlenir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti için de eşya miktarından ziyade şehirler arası mesafeye göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Konu hakkında mümkün olduğu kadar bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan sorular varsa aşağıya yorum olarak yazabilir ya da iletişim sayfasından Ataşehir Nakliyat’a ulaşarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
“İyi Düşün İyi Taşın”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir