ataşehir evden eve nakliyat

Kaliteli ve titiz evden eve nakliyat veya eşya depolama hizmeti almak için sektörün en köklü firmalarından biri olan Ataşehir evden eve nakliyat ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz tarihe randevu oluşturabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat insanların hayatları boyunca birkaç kez aldıkları stresli ve yorucu bir hizmettir. Evden eve nakliye; ev eşyalarının belirli bir konumdan başka bir konuma paketlenerek bir kamyon vasıtasıyla taşınmasıdır. Bu taşınma sırasında olası hasarları önlemek maksadıyla farklı eşya türleri için farklı ambalajlama yöntemleri uygulanır fakat alınan önlemlere rağmen taşıma sırasında dikkatsizlik sonucu hasarlar meydana gelebilir. Taşıma sonucu hasarların önlenmesi için de taşıma firmaları farklı stratejiler uygular.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Göçlerin artması ve daha sonra başta Ataşehir olmak üzere İstanbul’un yaklaşık olarak tüm semtlerinde kentsel dönüşüm faaliyetlerinin hızlanmasıyla evden eve nakliye firmalarına olan talep büyük bir oranda artmaya başladı. Bu durumdan faydalanmaya çalışan birçok kişi nakliye firması açıp tecrübesiz elemanlarla çalışmaya koyuldu. Maalesef bu durum evlerini taşıyan insanlar için olumsuz sonuçlara sebebiyet verdi. Günümüzde bu olumsuz durum devam etmektedir. Taşınan insanların bu konuda yapmaları gereken güvenilmeyen, geçmişi belirsiz, ve özellikle de yeni açılan nakliye firmalarından uzak durmaktır. Zorunda olunmadığı sürece internet araştırması sonucu nakliyat firması tercihi yapılmamalıdır. İlk olarak yakın çevreden öneriler alınmalı ve lokasyona en yakın firma tercih edilmelidir.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Verilir?

Evden eve nakliyat eskiden beridir bilinen ve en çok ihtiyaç duyulan hizmettir. Evden eve nakliye genel bir ev için (2+1) 5 tecrübeli işçi ile yapılır ve bir evin gerekli tüm işlemleri halledilir. Dolap montajı ve de montajı, avize ve beyaz eşyaların bağlantısı gerçekleştirilir. Yalnız duvar montajı işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Herhangi bir evden eve nakliyat firması ile anlaşıldıktan sonra sırasıyla şu şekilde hizmetler verilir;

1.) Eşyalar profesyonel nakliye ekibi tarafından dikkatlice ve yapılarına uygun ambalajlama malzemeleriyle paketlenir.
2.) Beyaz eşyaların bağlantıları açılır ve paketlenir.
3.) Taşıma durumunda olmayan dolaplar tecrübeli marangoz vasıtasıyla de monte edilir. Yine yapısına uygun ambalajlama malzemeleriyle paketlenir.
4.) Avizeler sökülür ve uygun ebattaki kolilere yerleştirilir.
5.) Tüm eşyaların paketleme işlemi bittikten sonra taşıma işlemine geçilir ve eşyalar dikkatli bir şekilde kamyona taşınır. Kamyonda eşyalar ağırlıklarına yöre istiflenir.
6.) Ev tamamen boşaldıktan sonra yeni eve doğru çıkılır.
7.) Yeni eve ulaşıldıktan sonra eşyalar dikkatlice kamyondan eve taşınır.
8.) İstekler doğrultusunda eşyalar odalara yerleştirilir.
9.) Mobilya montajı yine marangoz vasıtasıyla gerçekleştirilir.
10.) Avize ve beyaz eşyaların bağlantıları yapılır. (Avizeler için özel olarak eğer duvar kancaları hazır değilse bağlantıları yapılmaz.) Tüm eşyalar teslim edildikten sonra evden eve nakliyat hizmeti sona erer.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Son zamanlarda insanlar evlerini bir yerden başka bir yere taşırken mesafe eğer uzaksa nakliye sigortası talep etmektedir. Nakliye sigortası sigorta firmaları tarafından yapılır ve maliyeti oldukça fazladır. Bu sebepten ötürü taşınanlar nakliye sigortasına sıcak bakmamaktadır. Bunun yerine köklü ve tecrübeli evden eve nakliye firmaları aramaya çalışırlar. Bu noktada önerilen birkaç evden eve nakliyat firması vardır. Bunlar;

Tuzla bölgesi için Tuzla Evden Eve Nakliyat,
Pendik bölgesi için Pendik Evden Eve Nakliyat,
Maltepe bölgesi için Maltepe Evden Eve Nakliyat,
Ataşehir bölgesi için Ataşehir Evden Eve Nakliyat,
Beykoz bölgesi için Beykoz Evden Eve Nakliyat,
İstanbul geneli ise ÖMEROĞLU Evden Eve Nakliyat
olarak sıralanabilir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Özel olarak Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması hakkında biraz bilgilendirme yapacak olursak firma 1990 yılında İçerenköy Mahallesinde kurulmuş evden eve nakliye ve eşya depolama firmasıdır. Aktif olarak Ataşehir İlçesinde hizmet verse de İstanbul’un tüm ilçelerinde kaliteli ve titiz hizmetler sunmaktadır. Köklü bir firma olması ve tecrübeli elemanlarla hizmet sunulması sebebiyle Ataşehir Evden Eve Nakliyat taşımacılık sektörünün en fazla tercih edilen firmalarının başında yer alır. Bu başarılarının mimarı müşteri memnuniyeti misyonu ile dürüstçe çalışmaları ayrıca güvenilir olmalarıdır. Ataşehir Nakliyat tarafından hizmet almak için yapılması gereken öncelikle ataşehir nakliyat web sayfasını ziyaret ederek iletişim bölümünden müşteri temsilcisiyle irtibata geçmek ve daha sonra en uygun zamana randevu almaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliye fiyatları sektördeki nakliyat firmalarının fazlalığı sebebiyle büyük bir dalgalanma gösterir. Maalesef birçok firmanın hali hazırda fiyatlandırma tablosu yoktur. Bu sebepten ötürü fiyatlandırma o anki koşullara göre yapılmaktadır. Örnek verilirse, eğer bir nakliye firmasının talep edilen gün içinde herhangi bir taşıma işlemi yoksa o gün için daha uygun bir fiyat sunabilir. Bu da evden eve nakliyat fiyatlarının dalgalanmasındaki en büyük sebeplerden biridir. Ataşehir Nakliye Firması belirli bir fiyat tablosu ile tüm müşterilerine aynı fiyatlandırmayı yaparak bu konuda taviz vermemektedir. Bu sayede müşterilerinin güvenini kazanarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat firması seçerken muhakkak güvenilen firmalar tercih edilmelidir. Akılda kalacak herhangi bir şüphe taşınma anına kadar stresli bir vaktin geçmesine sebebiyet verebilir.
Evden eve nakliyat firması seçerken araştırmaya ilk olarak yakın çevreden öneriler alarak başlanmalıdır. Unutulmamalıdır ki hizmet sektöründe eğer bir firma tavsiye ediliyorsa kesinlikle memnun kalınmıştır.
Yakın çevreden eğer sonuç alınamazsa en yakın lokasyonda bulunan nakliye firmasının işletmesine gidilerek sunulacak olan nakliye hizmeti hakkında bilgi edinilir. Bu bilgiler ışığında bu nakliye firmasına güvenildiği takdirde seçim yapılabilir.
Yakın çevreden tavsiye edilen ve yakın lokasyonda bulunan firmalardan sonuç alınamazsa eğer son alternatif olarak internet araştırması yapılmalıdır. İnternet araştırması ile tercih edilen firma hakkında mümkün olduğunca çok iyi bir şekilde bilgi edinilmelidir. Detaylar konuşulmalı ve akılda hiçbir soru işareti kalmamalıdır.

Artık taşınmaya hazırsınız…