ataşehir barbaros evden eve nakliyat

Barbaros evden eve nakliyat hizmeti Ataşehir Nakliyat Firması tarafından özenle ve itinayla sunulan hizmetlerin başında yer almaktadır. Firma Ataşehir’in diğer semtlerinde olduğu gibi bu semtinde de indirimli fiyatlarla kaliteli hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Belirli tarihlerde uygulanan indirimlerle avantajlı bir şekilde taşınmak için Ataşehir Nakliye web sayfasını ziyaret ederek randevunuzu rahatlıkla alabilirsiniz.

Ataşehir Barbaros Mahallesi 1992 yılına kadar Yeni Sahra Mahallesine bağlı iken bu tarihten sonra ayrılarak yeni bir mahalle olmuştur. 2009 yılında Ataşehir İlçesine bağlanarak bu ilçenin elit semtlerinden biri haline gelmiştir. Yaklaşık olarak 31 bin nüfusa sahip mahalle en üst seviye kentsel dönüşüm projelerinde yer almaktadır. Mahallede bulunan yapıları özetleyecek olursak;
• 2 Özel Anaokulu,
• 4 İlköğretim Okulu (2 Özel),
• 4 Lise (2 Özel),
• 4 Eczane,
• 3 Tıp Merkezi,
• 4 adet de ibadethane bulunmaktadır.
Son zamanlarda yaşam standardı en yüksek semtler arasında yer alan Barbaros Mahallesinin nüfusu büyük bir ivmeyle artış göstermektedir. Bu artış elbette ki taşınmaların ve nakliye firması arayışlarının da büyük bir oranda arttığını gösterir. Bu sebeple bu yazıda Barbaros Mahallesinin üyesi olduğu Ataşehir İlçesindeki en köklü ve en çok tercih edilen nakliye firmasından bahsedeceğiz.

Ataşehir Barbaros Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat yaklaşık olarak 30 yılı aşkın süredir nakliye ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Misyon ve vizyonuna sadık kalarak büyük bir hızla hizmetlerine devam etmektedir. Bu yazıda bilhassa barbaros mahallesinden bahsettiğimiz için barbaros mahallesinde sunulan taşıma ve depolama hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Barbaros mahallesi evden eve nakliyat

Barbaros evden eve nakliyat hizmeti Ataşehir Nakliye Firmasının profesyonel elemanları tarafından büyük bir titizlikle sundukları hizmetlerin başında gelir. Firma sigortalı bir evden eve nakliyat hizmet sunarak müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Evden eve nakliyat hizmet detaylarından bahsedecek olursak aşamalı bir hizmet anlayışıyla işlemler yürütülmektedir. Sunulan evden eve taşıma işleminin aşamalı olarak anlatımı aşağıda verilmiştir.

1.) Sizler telefonla irtibata geçip eşya durumunuzu, kat durumunuzu ve taşınacağınız yeri belirttikten sonra yetkili kişi size en uygun fiyatlandırmayı yapacaktır. Fiyatın kabul edilmesi halinde gerekli hazırlıklar yapılır. Ambalajlama malzemeleri temin edilir ve uygun görülen nakliye kamyonu hizmete hazır hale getirilir.
2.) Taşınma günü Ataşehir Nakliyat profesyonel ekibi evinize gelip tüm eşyalarınızı eksiksiz bir şekilde iyice paketler.
3.) Dolaplarınız sökülerek paketlenir.
4.) Eşyalar araca yüklenip yeni evinize vardığında ise kamyondan teker teker indirilerek odalara taşınır.
5.) Tüm kurulum işlemleri yapıldıktan sonra taşınma işleminiz sona erer.

Konu hakkında aklınıza takılan herhangi bir soru varsa buraya tıklayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Barbaros Mahallesi Eşya Depolama Hizmeti

Barbaros eşya depolama hizmeti evden eve nakliye hizmeti gibi sunulmakta olup aynı hassasiyet burada da gösterilmektedir. Eşyalarınızı Ataşehir nakliyat firmasına emanet ettikten sonra depolama süresi boyunca gönül rahatlığı ile hayatınıza devam edebilirsiniz.
Depolama hizmetinde en fazla merak edilen sorulardan birisi de ücretlendirmenin nasıl yapıldığıdır. Bu konuda detaylı bilgi almak ve aklınızdaki sorulara yanıt bulmak için hizmetlerimiz menüsü altındaki eşya depolama sayfasına tıklayabilirsiniz.

Ataşehir Barbaros Mahallesi Ofis Taşıma

Barbaros Mahallesinde diğer mahallelere oranla daha fazla iş yeri bulunması sebebiyle ofis iş yeri taşıma hizmetlerine oldukça ihtiyaç vardır. Ataşehir Nakliyat firma ekibi için ofis taşıma işlemleri evden eve nakliyat hizmetleri kadar önem arz etmektedir. Öyle ki ekip çalışanları kişi ve kurumlar için ekmek teknelerinin ne kadar değerli olduklarının bilincinde olarak hizmet sunmaktadır. Ofis taşıma işleminin detaylarından bahsedecek olursak;

1.) Tüm klasör, dosya ve kırtasiye malzemeleri ekip tarafından iyice kolilenir.
2.) İş yeri malzemeleri ebatlarına ve yapılarına uygun ambalajlama malzemeleriyle paketlenir.
3.) Masa ve diğer tüm mobilyalar gerek duyulursa marangoz tarafından sökülerek paketlenir.
4.) İş yeri nakliye planına göre boşaltılarak yeni konuma taşınır.
Bu işlemler iş kaybının minimum olması için mümkün mertebe en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Barbaros Mahallesinde tüm nakliye işlemleriniz için Ataşehir Nakliyat firmasıyla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir