ataşehir nakliyat koli taşıma

Ataşehir Nakliyat İçerenköy Mahallesinde kurulmuş evden eve nakliyat ve eşya depolama firmasıdır. Firma 1990 yılları sırasında ilk olarak o dönem Kadıköy’e bağlı İçerenköy mahallesinde nakliye hizmetleri sunarken 6 Mart 2008 yılında Ataşehir’in ilçe statüsü kazanmasıyla birlikte aktif olarak bu ilçenin tüm semtlerinde hizmet vermeye başladı. Gün geçtikçe bu bölgeye artan göçler neticesinde daha da artan nakliye talepleri hasebiyle Ataşehir Nakliye İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde birçok nakliye aracı ve uzman ekipleriyle İstanbul’un her noktasında evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Zorunlu göçler ve artan kentsel dönüşüm nedeniyle nakliye firmalarında da büyük bir artış gözlenmeye başlandı. Öyle ki Ataşehir ilçesinde çok fazla kentsel dönüşüm projesi uygulanmış en fazla göçü bu ilçe almıştır. Bütün bu nüfus artışı Ataşehir nakliye firmalarının da büyük bir oranda artmasına sebep olmuştur. Birçok firma kendisini ataşehir nakliyat olarak tanımlayıp insanları yanılgıya sokmakta ve beklenen kalitede hizmetler sunamamaktadır. Gerçek Ataşehir Nakliyat, 1990 yılında kurulmuş, profesyonel ekiplerden oluşan, en yeni model nakliye kamyonlarıyla 7/24 hizmet veren köklü bir firmadır. Firma web sayfası olarak sadece atasehirnakliyat.net kullanılmaktadır.

Ataşehir nakliyat firması her zaman sunduğu tüm taşıma hizmetlerinde tek gaye olarak müşteri memnuniyetini benimsemekte ve bu doğrultuda yeni elemanlar yetiştirmektedir. Ekip içerisindeki tüm elemanlar bu farkındalıkla özenle, itinayla ve dürüstçe çalışmaktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat gelişen teknolojiyle değişen bir hizmet anlayışına sahiptir. Malzeme ve taşıma teknolojisinin gelişmesine paralel olarak hizmet stratejisinde değişiklikler yapılmaktadır. Bu sayede daha kaliteli hizmetler sunuluyor ve memnuniyet derecesi artıyor.

Firma tarafından taşıma ve depolama hizmetleri belirli aşamalarla gerçekleştirilmektedir. Bu aşamalar sırasıyla ;

ATAŞEHİR Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Genel olarak uygun bir fiyatlandırma yapan Ataşehir evden eve nakliye firması taşınacak veya depolanacak olan evin eşya miktarına göre fiyat sunmaktadır. Bunun yanında elbette ki taşınma mesafesi ve kat durumu gibi fiyatı etkileyen unsurlarda bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için Ataşehir nakliyat müşteri temsilcisiyle iletişime geçilmesinde fayda vardır.
Ataşehir evden eve nakliyat ile taşınma avantajını yakalamak için iletişim bölümünden irtibata geçerek size en uygun tarihe randevu oluşturabilirsiniz.